Oswoić neon

W tym sezonie, wybierając się na zakupy, nie zapomnij wziąć ze sobą okularów ochronnych! Neonowa poświata jest wręcz oślepiająca. Pewnie niejedna z Was zastanawia się jak będzie wyglądać w takich krzykliwych kolorach, ale obawia się je przymierzyć. Zachęcam do eksperymentów. Wiosna sprzyja szaleństwu, przynajmniej temu modowemu.

Osobiście nie polecam ubierania się od stóp do głów w neonowe barwy. Wyjątkiem może być strój na dzikie party w klubie techno. Fluorescencyjny ‘total look’ jest zbyt przytłaczający. Zwłaszcza dla delikatnych blondynek o bladej cerze. Zatem jak oswoić ten trend? Najlepiej postawić na dodatki w jednym z rażących kolorów, np. buty, torebka, lakier do paznokci, pasek, element biżuterii. Aby nie przyćmić własnej urody (chyba nikt tego nie chce), należy zachować umiar. Osoby o kontrastowym typie urody, posiadające ciemne włosy i oprawę oczu bądź właścicielki pięknej opalenizny mogą pozwolić sobie na więcej. Sukienka lub top w wyrazistym kolorze nie będzie na nich wyglądać tandetnie i na pewno nie zepchnie ich urody na dalszy plan.

Neonowe dodatki

Świetnym pomysłem będzie połączenie dwóch wiosennych trendów – przeźroczystości i neonowych barw. Pozwólmy jaskrawemu topowi bądź bikini wyglądać dyskretnie spod ażurowej warstwy wierzchniej. Energetyzujący efekt gwarantowany! Krzykliwe kolory uwielbiają również kontrast. Połączenie małej czarnej lub skromnej chabrowej sukienki z cytrynowym bądź różowym paskiem będzie zarówno bardzo efektowne, jak i bezpieczne.

Neonowy pasek ożywi każdą kreację

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.