O mnie

Dyplomowany kreator wizerunku. Absolwent Professional School of Style oraz prestiżowych kursów Fashion Project Academy. Już od ponad 10 lat czuwa nad stylem klientów indywidualnych.

Prowadzący „W stroju Adama” na antenie Dzień Dobry TVN. Gospodarz programu „Sposób na suknię” na kanale TLC. Współautor metamorfoz uczestniczek 3. sezonu „Projekt Lady”. Wykładowca w Wyższej Szkole VIAMODA. Oficjalny stylista i personal shopper Galerii Mokotów. Trener wizerunku w firmach doradczych i szkoleniowych.

Świadczy usługi z zakresu analizy kolorystycznej, określenia typu sylwetki, stylizacji okazjonalnej, planowania zawartości szafy, doradza podczas zakupów (personal shopping w kraju i za granicą). Współpracuje w charakterze stylisty przy produkcjach reklamowych, eventach, pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz metamorfozach. Autor wielu publikacji tematycznych zarówno w prasie, jak i w internecie.

Twórca Akademii Stylu Chowańskiego, w ramach której prowadzi autorskie warsztaty dla firm oraz kursy zawodowe dla przyszłych osobistych stylistów i personal shopperów.